14k Eye necklace
€415.00
| Sex | Woman |
| Brand | Fotini |
| Jewelry type | Necklace |
| Material | 14 carat gold |
| Colors | Gold |
| Jewelry weight | 2.3 gr |
| Stones | Zircon |
| Dimensions | 15×22 mm |
| Chain length | 45 cm |
| Details | Possibility of chain adjustment 40-55 cm |
| Warranty | Jewelry quality warranty with the stamp of the store |
Only 1 left in stock
SKU: Κολκ13
Categories: Gold necklaces, Necklace
Description
Eye necklace with black gems and white zircons made of 14 carat gold
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Sale!
- Gold necklaces, Monthly Sales, Necklace
14k Ballerina necklace
-
€480.00Original price was: €480.00.€415.00Current price is: €415.00. - Add to cart







Reviews
There are no reviews yet.