“14k Cross unisex with chain” has been added to your cart. View cart
“14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα” has been added to your cart. View cart
“14k Single stone ring with green stone” has been added to your cart. View cart
“Silver single stone earring” has been added to your cart. View cart
“Vogue 2020613981” has been added to your cart. View cart
14k Flower necklace
€340.00
| Sex | Women |
| Brand | Fotini |
| Jewelry type | Necklace |
| Material | 14 carat gold |
| Colors | White |
| Jewelry weight | 1.9 gr |
| Stones | Zircon |
| Dimensions | 20×15 mm |
| Chain length | 50 cm |
| Details | Possibility of chain adjustment 40-55 cm |
| Warranty | Jewelry quality warranty with the stamp of the store |
Only 1 left in stock
SKU: Κολλ16
Categories: Monthly Sales, Necklace, White gold necklaces
Description
Flower necklace made of 14 carat white gold
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Sale!
- Gold necklaces, Monthly Sales, Necklace
14k Ballerina necklace
-
€480.00Original price was: €480.00.€415.00Current price is: €415.00. - Add to cart
-
- Sale!
- Necklace, White gold necklaces
14k Necklace with round design
-
€760.00Original price was: €760.00.€700.00Current price is: €700.00. - Add to cart







Reviews
There are no reviews yet.