- You cannot add that amount to the cart — we have 1 in stock and you already have 1 in your cart. View cart
14k Tea14k Teardrop necklacerdrop necklace
€250.00
| Sex | Woman |
| Brand | Bright |
| Jewelry type | Necklace |
| Material | 14 carat gold |
| Color | White with red stone |
| Jewelry weight | 1.25 gr |
| Stones | Zircon |
| Dimensions | 10×5 mm |
| Chain length | 45 cm |
| Details | Possibility of chain adjustment 40-55 cm |
| Warranty | Jewelry quality warranty with the stamp of the store |
Only 1 left in stock
SKU: Κολλ94
Categories: Necklace, White gold necklaces
Description
Teardrop necklace with a red stone in the center and zircons around the perimeter in 14k white gold
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Sale!
- Monthly Sales, Necklace, White gold necklaces
14k Necklace IC XC NI KA
-
€580.00Original price was: €580.00.€500.00Current price is: €500.00. - Add to cart
-
- Sale!
- Gold necklaces, Monthly Sales, Necklace
14k Ballerina necklace
-
€480.00Original price was: €480.00.€415.00Current price is: €415.00. - Add to cart







Reviews
There are no reviews yet.