14k Starfish necklace
€325.00
| Gender | Woman |
| Brand | Fotini |
| Jewelry type | Necklace |
| Material | 14 carat gold |
| Color | White |
| Jewelry weight | 1.8 gr |
| Stones | Zircon |
| Dimensions | 17×10 mm |
| Chain length | 45 cm |
| Details | Possibility of chain adjustment 40-55 cm |
| Warranty | Jewelry quality warranty with the stamp of the store |
Only 2 left in stock
SKU: Κολλ13
Categories: Necklace, White gold necklaces
Description
Starfish necklace made of 14 carat white gold
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Sale!
- Gold necklaces, Monthly Sales, Necklace
14k Ballerina necklace
-
€480.00Original price was: €480.00.€415.00Current price is: €415.00. - Add to cart
-
- Sale!
- Monthly Sales, Necklace, White gold necklaces
14k Necklace IC XC NI KA
-
€580.00Original price was: €580.00.€500.00Current price is: €500.00. - Add to cart
-
- Sale!
- Gold necklaces, Necklace
14k Necklace IC XC NI KA
-
€265.00Original price was: €265.00.€220.00Current price is: €220.00. - Add to cart







Reviews
There are no reviews yet.