“14k Necklace with round design” has been added to your cart. View cart
14k Heart necklace
€305.00
| Sex | Woman |
| Brand | Fotini |
| Jewelry type | Necklace |
| Material | 14 carat gold |
| Colors | Pink |
| Jewelry weight | 1.7 gr |
| Stones | Zircon |
| Dimensions | 13×6 mm |
| Chain length | 40 cm |
| Details | Possibility of chain adjustment 40-55 cm |
| Warranty | Jewelry quality warranty with the stamp of the store |
Only 2 left in stock
SKU: Κολρ11
Categories: Necklace, Rose Gold Necklace
Description
Diamond heart necklace made of zircons on one side of 14 carat rose gold
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Sale!
- Necklace, White gold necklaces
14k Necklace with round design
-
€760.00Original price was: €760.00.€700.00Current price is: €700.00. - Add to cart







Reviews
There are no reviews yet.