“14k Eye necklace” has been added to your cart. View cart
14k Eye necklace
€290.00
| Sex | Woman |
| Brand | Fotini |
| Jewelry type | Necklace |
| Material | 14 carat gold |
| Colors | Gold |
| Jewelry weight | 1.6 gr |
| Stones | Zircon |
| Dimensions | 10×11 mm |
| Chain length | 40 cm |
| Details | Possibility of chain adjustment 40-55 cm |
| Warranty | Jewelry quality warranty with the stamp of the store |
Only 2 left in stock
SKU: Κολκ7
Categories: Gold necklaces, Necklace
Description
Eye necklace with a single stone in the center of the jewelry made of 14 carat gold
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Out of StockSale!
- Necklace, White gold necklaces
14k Life tree necklace
-
€351.00Original price was: €351.00.€300.00Current price is: €300.00. - Read more
-







Reviews
There are no reviews yet.