- You cannot add "14k Amulet Constantinato" to the cart because the product is out of stock.
14k Women’s cross with chain
€705.00
| Sex | Female |
| Brand | Fotini |
| Material | 14 carat gold |
| Colors | White |
| Weight | 2 gr |
| Dimensions | 31×18 mm |
| Details | Possibility to adjust a chain from 40 to 60 cm |
| Chain weight | 2 gr |
| Chain length | 45 cm |
| Guarantee | Jewelry quality guarantee with the stamp of the store |
Out of stock
SKU: Στ.λ33
Categories: Baptism, Baptism Collection, Crosses, White crosses, Women's crosses
Description
Women’s polished cross with 14 carat white gold zircon
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Out of StockSale!
- Amulets-pendants, Baby birth, Baptism Collection, Children's pendants, Gold pendants, Women's pendants
Amulet head of Jesus Christ
-
€140.00Original price was: €140.00.€110.00Current price is: €110.00. - Read more
-







Reviews
There are no reviews yet.