“14k Double sided female cross” has been added to your cart. View cart
14k Cross unisex with chain
€920.00
| Sex | Unisex |
| Brand | Fotini |
| Material | 14 carat gold |
| Colors | Gold |
| Weight | 3.2 gr |
| Dimensions | 34×19 mm |
| Details | Possibility to adjust a chain from 40 to 60 cm |
| Chain weight | 2 gr |
| Chain length | 50 cm |
| Guarantee | Jewelry quality guarantee with the stamp of the store |
Only 1 left in stock
SKU: Στ.κ17
Categories: Baptism, Crosses, Gold crosses
Description
Unisex cross made of 14 carat gold
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.