“cross-male-with-chain-12” has been added to your cart. View cart
14k Cross unisex with chain
€975.00
| Sex | Unisex |
| Brand | Fotini |
| Material | 14 carat gold |
| Colors | gold-white |
| Weight | 3.4 gr |
| Dimensions | 33×18 mm |
| Details | Possibility to adjust a chain from 40 to 60 cm |
| Chain weight | 2.1 gr |
| Chain length | 50 cm |
| Guarantee | Jewelry quality guarantee with the stamp of the store |
Only 1 left in stock
SKU: Στ.δχ29
Categories: Baptism, Baptism Collection, Crosses, Two-tone crosses, unisex crosses
Description
Unisex double-sided double-glazed and matte cross with 14 carat white and gold internally crucified
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Sale!
- Amulets-pendants, Baby birth, Baptism Collection, Children's pendants, Gold pendants, Women's pendants
14k Amulet of the Mother of God
-
€205.00Original price was: €205.00.€165.00Current price is: €165.00. - Add to cart








Reviews
There are no reviews yet.