“cross-male-with-chain-12” has been added to your cart. View cart
14k Cross unisex with chain
€1,080.00
| Sex | Unisex |
| Brand | Fotini |
| Material | 14 carat gold |
| Colors | White |
| Weight | 4 gr |
| Dimensions | 33×19 mm |
| Details | Possibility to adjust a chain from 40 to 60 cm |
| Chain weight | 2.7 gr |
| Chain length | 50 cm |
| Guarantee | Jewelry quality guarantee with the stamp of the store |
Only 1 left in stock
SKU: Στ.λ55
Categories: Baptism, Baptism Collection, Crosses, unisex crosses, White crosses
Description
Cross unisex double sided cross with 14 carat white gold internally crossed
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Out of StockSale!
- Amulets-pendants, Baby birth, Baptism Collection, Children's pendants, Gold pendants, Women's pendants
Amulet head of Jesus Christ
-
€140.00Original price was: €140.00.€110.00Current price is: €110.00. - Read more
-








Reviews
There are no reviews yet.