“14k Necklace with round design” has been added to your cart. View cart
14k Tea14k Teardrop necklacerdrop necklace
€250.00
| Sex | Woman |
| Brand | Bright |
| Jewelry type | Necklace |
| Material | 14 carat gold |
| Color | White with aquamarine stone |
| Jewelry weight | 1.2 gr |
| Stones | Zircon |
| Dimensions | 10×5 mm |
| Chain length | 40 cm |
| Details | Possibility of chain adjustment 40-55 cm |
| Warranty | Jewelry quality warranty with the stamp of the store |
Only 1 left in stock
SKU: Κολλ97
Categories: Necklace, White gold necklaces
Description
Teardrop necklace with aquamarine stone in the center and zircons around the perimeter in 14k white gold
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Out of Stock
- Necklace, White gold necklaces
14k Sun necklace
- €305.00
- Read more
-







Reviews
There are no reviews yet.