“14k Κολιέ ματάκι δάκρυ” has been added to your cart. View cart
14k Κολιέ δάκρυ με πράσινη πέτρα
€245.00
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Χρυσό με πράσινη πέτρα |
| Βάρος κοσμήματος | 1.35 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 10×5 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Only 1 left in stock
SKU: Κολκ170
Categories: Necklace, Rosettes, Gold necklaces
Description
Κολιέ δάκρυ με πράσινη πέτρα στο κέντρο και ζιργκονάκια περιμετρικά του κοσμήματος από χρυσό 14 καρατίων
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Related products
-
- Out of Stock
- Necklace, White gold necklaces
14k Κολιέ ήλιος
- €305.00
- Read more
-
-
- Out of Stock
- Necklace, White gold necklaces
14k Κολιέ δέντρο ζωής
- €351.00
- Read more
-






Reviews
There are no reviews yet.