- Δεν είναι δυνατή η προσθήκη αυτής της ποσότητας στο καλάθι — έχουμε 1 σε απόθεμα και έχετε ήδη 1 στο καλάθι σας. Καλάθι
14k Σταυρός unisex με αλυσίδα
€630.00
| Φύλο | Unisex |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | χρυσό-λευκό |
| Βάρος | 2.2 gr |
| Διαστάσεις | 33×18 mm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας από 40 έως 60 cm |
| Βάρος αλυσίδας | 2 gr |
| Μήκος αλυσίδας | 50 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Στ.δχ53
Κατηγορίες: unisex σταυροί, Βάφτιση, Γάμος, Δίχρωμοι σταυροί, Σταυροί
Περιγραφή
Σταυρός unisex δίχρωμος με αλυσίδα, με τον εσταυρωμένο εσωτερικά από λευκό και χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.