14k Σταυρός unisex με αλυσίδα
€630.00
| Φύλο | Unisex |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | χρυσό-λευκό |
| Βάρος | 1.76 gr |
| Διαστάσεις | 32×18 mm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας από 40 έως 60 cm |
| Βάρος αλυσίδας | 2 gr |
| Μήκος αλυσίδας | 50 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Στ.δχ50
Κατηγορίες: unisex σταυροί, Βάφτιση, Γάμος, Δίχρωμοι σταυροί, Σταυροί
Περιγραφή
Σταυρός unisex δίχρωμος με αλυσίδα από λευκό και χρυσό 14 καρατίων. Ιδανικός για βάφτιση και για αρραβώνα!!!
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.