“Silver eye-cross bracelet” has been added to your cart. View cart
“Silver ID” has been added to your cart. View cart
14k Κολιέ δάκρυ με λευκή πέτρα
€245.00
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Βάρος κοσμήματος | 1.35 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 10×5 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 45cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Κολδχ1
Κατηγορίες: Δίχρωμα κολιέ, Κολιέ, Χρυσά κολιέ
Περιγραφή
Κολιέ δάκρυ με λευκή πέτρα στο κέντρο και ζιργκονάκια περιμετρικά του κοσμήματος και λευκή αλυσίδα από χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.