Το προϊόν “14k Κολιέ δέντρο ζωής” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Sale!
14k Κολιέ δέντρο ζωής
€380.00 Original price was: €380.00.€342.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €342.00.
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος κοσμήματος | 2.1 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 20×15 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40 cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Κολλ1
Κατηγορίες: Κολιέ, Λευκά κολιέ
Περιγραφή
Κολιέ δέντρο ζωής διαμανταρισμένο με ζιργκονάκια περιμετρικά από λευκό χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Out of StockSale!
- Κολιέ, Λευκά κολιέ
14k Κολιέ δέντρο ζωής
-
€351.00Original price was: €351.00.€315.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €315.90. - Διαβάστε περισσότερα
-
-
- Sale!
- Κολιέ, Προτάσεις Μήνα, Χρυσά κολιέ
14k Κολιέ ήλιος
-
€415.00Original price was: €415.00.€373.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €373.50. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Out of StockSale!
- Κολιέ, Λευκά κολιέ
14k Κολιέ ήλιος
-
€305.00Original price was: €305.00.€274.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €274.50. - Διαβάστε περισσότερα
-






Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.