Το προϊόν “14k Κολιέ με σχέδιο στρόγγυλο” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
14k Κολιέ ροζέτα με ροζ πέτρα
€240.00
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Χρυσό με ροζ πέτρα |
| Βάρος κοσμήματος | 1.35 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 10×8 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40 cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Κολκ111
Κατηγορίες: Κολιέ, Χρυσά κολιέ
Περιγραφή
Κολιέ ροζέτα με στρόγγυλη ροζ πέτρα στο κέντρο και ζιργκονάκια περιμετρικά από χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Out of Stock
- Κολιέ, Λευκά κολιέ
14k Κολιέ ήλιος
- €305.00
- Διαβάστε περισσότερα
-







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.