Το προϊόν “14k Little angel necklace” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Sale!
14k Κολιέ μονόπετρο
€365.00 Original price was: €365.00.€328.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €328.50.
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Βάρος κοσμήματος | 1.98 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 10×8 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40 cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Κολκ195
Κατηγορίες: Κολιέ, Νέες Αφίξεις, Προτάσεις Μήνα, Χρυσά κολιέ
Περιγραφή
Κολιέ μονόπετρο με ζιργκόν πέτρα στο κέντρο και όμορφα ζιργκονάκια από πάνω , από χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.