Το προϊόν “14k Κολιέ με σχέδιο στρόγγυλο” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
14k Κολιέ ματάκι σταγόνα
€210.00
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Βάρος κοσμήματος | 1.20 gr |
| Πέτρες | – |
| Διαστάσεις | 10×6 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40 cm |
| Λεπτομέρειες | Υπάρχει αλυσίδα και 45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 2 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Κολκ145
Κατηγορίες: Κολιέ, Χρυσά κολιέ
Περιγραφή
Εντυπωσιακό κολιέ ματάκι με σχέδιο σταγόνα από χρυσό 14 καρατίων.
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Sale!
- Κολιέ, Χρυσά κολιέ
14k Κολιέ δέντρο ζωής
-
€460.00Original price was: €460.00.€400.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €400.00. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Sale!
- Κολιέ, Λευκά κολιέ
14k Κολιέ κλειδί
-
€360.00Original price was: €360.00.€300.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €300.00. - Προσθήκη στο καλάθι







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.