Το προϊόν “14k Κολιέ λουλουδάκι” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
14k Κολιέ δάκρυ με aquamarine πέτρα
€250.00
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Χρυσό με aquamarine πέτρα |
| Βάρος κοσμήματος | 1.35 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 10×5 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Κολκ104
Κατηγορίες: Κολιέ, Χρυσά κολιέ
Περιγραφή
Κολιέ δάκρυ με aquamarine πέτρα στο κέντρο και ζιργκονάκια περιμετρικά του κοσμήματος από χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Sale!
- Κολιέ, Λευκά κολιέ, Προτάσεις Μήνα
14k Κολιέ IC XC NI KA
-
€580.00Original price was: €580.00.€500.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €500.00. - Προσθήκη στο καλάθι







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.