Το προϊόν “14k Necklace with round design” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
14k Κολιέ δάκρυ με λευκή πέτρα
€400.00
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Λευκό με λευκή πέτρα |
| Βάρος κοσμήματος | 2.2 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 13χ9 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40 cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Κολλ109
Κατηγορίες: Κολιέ, Λευκά κολιέ, Ροζέτες
Περιγραφή
Κολιέ δάκρυ με λευκή πέτρα στο κέντρο και ζιργκονάκια περιμετρικά από λευκό χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Sale!
- Προτάσεις Μήνα, Κολιέ, Λευκά κολιέ
14k Necklace IC XC NI KA
-
€580.00Original price was: €580.00.€500.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €500.00. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Out of Stock
- Κολιέ, Λευκά κολιέ
14k Sun necklace
- €305.00
- Διαβάστε περισσότερα
-







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.