Το προϊόν “14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Sale!
14k Σταυρός ανδρικός με αλυσίδα
€940.00 Original price was: €940.00.€846.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €846.00.
| Φύλο | ανδρικός |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | χρυσό-λευκό |
| Βάρος | 3.2 gr |
| Διαστάσεις | 33χ18 mm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας από 40 έως 60 cm |
| Βάρος αλυσίδας | 2.1 gr |
| Μήκος αλυσίδας | 50 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Στ.δχ66
Κατηγορίες: unisex σταυροί, Βάφτιση, Γάμος, Δίχρωμοι σταυροί, Προτάσεις σε Σταυρούς, Σταυροί
Περιγραφή
Σταυρός ανδρικός δίχρωμος διπλής όψης, ματ φινιρίσματος, με αλυσίδα και ενσωματωμένο τον εσταυρωμένο από λευκό και χρυσό 14 καρατίων. Ιδανικός για βάφτιση και αρραβώνα!!!
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Sale!
- Γυναικείοι σταυροί, Σταυροί, Χρυσοί σταυροί
14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα
-
€375.00Original price was: €375.00.€337.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €337.50. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Sale!
- Γάμος, Γυναικείοι σταυροί, Ροζ σταυροί, Σταυροί
14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα
-
€320.00Original price was: €320.00.€288.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €288.00. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Sale!
- Γυναικείοι σταυροί, Λευκοί σταυροί, Σταυροί
14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα
-
€315.00Original price was: €315.00.€283.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €283.50. - Προσθήκη στο καλάθι








Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.