Το προϊόν “14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Sale!
14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα
€260.00 Original price was: €260.00.€234.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €234.00.
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 0.5 gr |
| Διαστάσεις | 16×8 mm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας από 40 έως 60 cm |
| Βάρος αλυσίδας | 1 gr |
| Μήκος αλυσίδας | 40 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Στ.λ12
Κατηγορίες: Γυναικείοι σταυροί, Λευκοί σταυροί, Σταυροί
Περιγραφή
Σταυρουδάκι γυναικείο με ζιργκόν από λευκό χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Sale!
- Γυναικείοι σταυροί, Προτάσεις σε Σταυρούς, Σταυροί, Χρυσοί σταυροί
14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα
-
€355.00Original price was: €355.00.€319.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €319.50. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Sale!
- Γάμος, Γυναικείοι σταυροί, Λευκοί σταυροί, Σταυροί
14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα
-
€355.00Original price was: €355.00.€319.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €319.50. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Sale!
- Γάμος, Γυναικείοι σταυροί, Ροζ σταυροί, Σταυροί
14k Σταυρός γυναικείος με αλυσίδα
-
€320.00Original price was: €320.00.€288.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €288.00. - Προσθήκη στο καλάθι







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.