Το προϊόν “14k Κολιέ με ζιργκόν στο κέντρο” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
14k Κολιέ καρδούλα
€305.00
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Ρoζ |
| Βάρος κοσμήματος | 1.7 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 13×6 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40 cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 2 απομένουν σε απόθεμα
Περιγραφή
Κολιέ καρδούλα διαμανταρισμένη από ζιργκονάκια στη μία πλευρά από ρoζ χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Sale!
- Κολιέ, Λευκά κολιέ, Προτάσεις Μήνα
14k Κολιέ IC XC NI KA
-
€580.00Original price was: €580.00.€500.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €500.00. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Sale!
- Κολιέ, Προτάσεις Μήνα, Χρυσά κολιέ
14k Κολιέ μπαλαρίνα
-
€480.00Original price was: €480.00.€415.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €415.00. - Προσθήκη στο καλάθι







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.