Το προϊόν “14k Κολιέ δέντρο ζωής” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Sale!
14k Κολιέ ήλιος
€305.00 Original price was: €305.00.€274.50Η τρέχουσα τιμή είναι: €274.50.
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος κοσμήματος | 1.7 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 23×16 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40 cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Εξαντλημένο
Κωδικός προϊόντος: Κολλ6
Κατηγορίες: Κολιέ, Λευκά κολιέ
Περιγραφή
Κολιέ ήλιος διαμανταρισμένος από λευκό χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Out of StockSale!
- Κολιέ, Λευκά κολιέ
14k Κολιέ δέντρο ζωής
-
€351.00Original price was: €351.00.€315.90Η τρέχουσα τιμή είναι: €315.90. - Διαβάστε περισσότερα
-
-
- Sale!
- Κολιέ, Λευκά κολιέ, Προτάσεις Μήνα
14k Κολιέ λουλουδάκι
-
€340.00Original price was: €340.00.€306.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €306.00. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Sale!
- Κολιέ, Λευκά κολιέ
14k Κολιέ δέντρο ζωής
-
€380.00Original price was: €380.00.€342.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €342.00. - Προσθήκη στο καλάθι






Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.