Το προϊόν “14k Κολιέ IC XC NI KA” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
14k Κολιέ ήλιος
€410.00
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Ροζ |
| Βάρος κοσμήματος | 2.3 gr |
| Πέτρες | Ζιργκόν |
| Διαστάσεις | 23×16 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 45 cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 2 απομένουν σε απόθεμα
Περιγραφή
Κολιέ ήλιος διαμανταρισμένος από ροζ χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Out of Stock
- Κολιέ, Λευκά κολιέ
14k Κολιέ δέντρο ζωής
- €351.00
- Διαβάστε περισσότερα
-







Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.