Το προϊόν “14k Κολιέ μήλο” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
14k Κολιέ ήλιος διπλής όψης
€270.00
| Φύλο | Γυναικείο |
| Μάρκα | Φωτεινή |
| Τύπος κοσμήματος | Κολιέ |
| Υλικό | Χρυσός 14 καρατίων |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος κοσμήματος | 1.5 gr |
| Πέτρες | – |
| Διαστάσεις | 16×10 mm |
| Μήκος αλυσίδας | 40 cm |
| Λεπτομέρειες | Δυνατότητα προσαρμογής αλυσίδας 40-45 cm |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας κοσμημάτων με τη σφραγίδα του καταστήματος |
Μόνο 1 απομένουν σε απόθεμα
Κωδικός προϊόντος: Κολλ5
Κατηγορίες: Κολιέ, Λευκά κολιέ
Περιγραφή
Κολιέ ήλιος διπλής όψης λουστρέ και ματ φινιρίσματος από λευκό χρυσό 14 καρατίων
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
-
- Sale!
- Κολιέ, Χρυσά κολιέ
14k Κολιέ δέντρο ζωής
-
€460.00Original price was: €460.00.€400.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €400.00. - Προσθήκη στο καλάθι
-
- Sale!
- Κολιέ, Προτάσεις Μήνα, Χρυσά κολιέ
14k Κολιέ μπαλαρίνα
-
€480.00Original price was: €480.00.€415.00Η τρέχουσα τιμή είναι: €415.00. - Προσθήκη στο καλάθι






Αξιολογήσεις
Δεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.